UUJ2A470MNR1MS
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64785967
Date Code:01
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 155
MOQ:38
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |



