UPW1E220MDD
NICHICON

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 14 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.4 Ω |
| Height | 12.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Impedance | 600 mΩ |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2 mm |
| Leakage Current | 16.5 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 180 mA |
| Ripple Current (AC) | 180 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 760
MOQ:429
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 4,289 | $0.216 |
| 4,290 - 21,449 | $0.214 |
| 21,450 - 42,899 | $0.209 |
| 42,900 - 214,499 | $0.204 |
| 214,500 - 428,999 | $0.204 |
| 429,000 - 857,999 | $0.203 |
| 858,000 - | $0.203 |
| - | - |




