RS02B100R0FB12
VISHAY

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64784810
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Ceramic |
| Composition | Ceramic, Wirewound |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 4.75 mm |
| Lead Diameter | 813 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 250 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 100 Ω |
| Schedule B | 8533210080, 8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080 |
| Temperature Coefficient | 20 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 776
MOQ:15
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 149 | $6.171 |
| 150 - 749 | $5.984 |
| 750 - 1,499 | $5.909 |
| 1,500 - 7,499 | $5.853 |
| 7,500 - 14,999 | $5.834 |
| 15,000 - 29,999 | $5.825 |
| 30,000 - 59,999 | $5.816 |
| 60,000 - | $5.808 |



