RLR07C1004GS
VISHAY

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64784510
Date Code:02
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.29 mm |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 2 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 100
MOQ:25
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $3.702 |
| 250 - 1,249 | $3.665 |
| 1,250 - 2,499 | $3.59 |
| 2,500 - 12,499 | $3.534 |
| 12,500 - 24,999 | $3.506 |
| 25,000 - 49,999 | $3.501 |
| 50,000 - 99,999 | $3.497 |
| 100,000 - | $3.49 |



