P4202ABL
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64783767
Date Code:16
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 85 pF |
| Case/Package | TO-220-3 |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 3 |
| Packaging | Bulk |
| Peak Pulse Current | 80 A |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 299
MOQ:12
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $7.713 |
| 120 - 599 | $7.433 |
| 600 - 1,199 | $7.358 |
| 1,200 - 5,999 | $7.302 |
| 6,000 - 11,999 | $7.293 |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 |
| 24,000 - 47,999 | $7.265 |
| 48,000 - | $7.258 |



