MDP1603470RGD04
VISHAY

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64782690
Date Code:21
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DIP |
| Circuit Type | Isolated |
| Depth | 7.87 mm |
| Height | 3.05 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 2.54 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Power Per Element | 250 mW |
| Power Rating | 1.92 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 470 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Terminal Pitch | 2.54 mm |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 2 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Weight | 1.5 g |
| Width | 7.87 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 18
MOQ:8
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $12.295 |
| 80 - 399 | $12.154 |
| 400 - 799 | $11.781 |
| 800 - 3,999 | $11.706 |
| 4,000 - 7,999 | $11.664 |
| 8,000 - 15,999 | $11.65 |
| 16,000 - 31,999 | $11.622 |
| 32,000 - | $11.608 |



