KL732ATTE4N7C
KOA

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64780903
Date Code:16
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Composition | Thin Film |
| DC Current | 700 A |
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Depth | 1.25 mm |
| Frequency | 500 MHz |
| Height | 600 µm |
| Inductance | 4.7 nH |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8504500000 |
| Self Resonant Frequency | 5 GHz |
| Series Resistance | 160 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 500 MHz |
| Tolerance | 2 % |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,800
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |



