EEV-HB1C100R
PANASONIC

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64779707
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Height | 6.35 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Ripple Current | 28 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Weight | 1.088622 g |
| Width | 76.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,880
MOQ:125
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.7 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |



