0251005.MXL
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64775561
Date Code:07
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 5 A |
| Diameter | 2.41 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 15.5 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 38
MOQ:38
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.436 |
| 380 - 1,899 | $2.401 |
| 1,900 - 3,799 | $2.345 |
| 3,800 - 18,999 | $2.317 |
| 19,000 - 37,999 | $2.307 |
| 38,000 - 75,999 | $2.303 |
| 76,000 - 151,999 | $2.3 |
| 152,000 - | $2.291 |




