TLV320ADC3101IRGER
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64772741
Date Code:1639+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | ADC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V/2.6V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 96K |
| Number of Channels | 3 |
| Data Interface | DSP/I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC ADC/AUDIO 24BIT 96K 24VQFN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-VQFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 106
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.589 |
| 10 - 49 | $1.086 |
| 50 - 99 | $0.678 |
| 100 - 499 | $0.626 |
| 500 - 999 | $0.592 |
| 1,000 - 1,999 | $0.586 |
| 2,000 - 3,999 | $0.581 |
| 4,000 - | $0.578 |



