TVP5158IPNPRQ1
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64770610
Date Code:1631+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TQFP |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 606 mW |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 33 mA |
| Number of A/D Converters | 5 |
| Number of Channels | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resolution | 1 B |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.826 |
| 10 - 49 | $7.736 |
| 50 - 99 | $7.225 |
| 100 - 499 | $6.884 |
| 500 - 999 | $6.816 |
| 1,000 - 1,999 | $6.764 |
| 2,000 - 3,999 | $6.739 |
| 4,000 - | $6.73 |



