VLCF4020T-1R8N1R9
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLCF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.97A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.97A |
| Inductance | 1.8 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 51mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.157"W(4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 990
MOQ:211
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 211 - 843 | $0.349 |
| 844 - | $0.295 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



