TLE4966H
INFINEON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TSOP |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Current | 10 mA |
| Max Supply Current | 7 mA |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Voltage | 15 V |
| Output Current | 10 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Polarity | South Pole |
| Radiation Hardening | No |
| Sensing Method | Hall Effect |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 49
MOQ:49
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 49 - | $1.5 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



