SLF12565T-680M2R0-H
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF-H |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 68 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 94.44mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.270" (6.85mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,265
MOQ:39
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 39 - 58 | $1.909 |
| 59 - 154 | $1.419 |
| 155 - 342 | $1.23 |
| 343 - 738 | $1.123 |
| 739 - 1,337 | $1.026 |
| 1,338 - | $0.934 |
| - | - |
| - | - |



