RK73Z2ETTD
KOA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 2.6 mm |
| Height | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 2 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 2.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 19,658
MOQ:3,425
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,425 - 13,746 | $0.021 |
| 13,747 - | $0.018 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




