RJK0305DPB-00#J0
RENESAS
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ Discrete single |
| Manufacturer | RENESAS |
| FET Type | MOSFET Nch |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 30A |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1250 pF |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 8 mOhms@10V/8V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 16 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | LFPAK |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $73.446 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



