NLV32T-5R6J-PF
TDK
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 200mA |
| Inductance | 5.6 µH |
| Inductance Frequency - Test | 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant | 45MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 7.96MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.6Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 9,406
MOQ:531
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 531 - 2,122 | $0.138 |
| 2,123 - 7,836 | $0.107 |
| 7,837 - | $0.097 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




