NL565050T-822J-PF
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NL |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 28mA |
| Inductance | 8.2 mH |
| Inductance Frequency - Test | 252kHz |
| Frequency - Self Resonant | 600kHz |
| Q @ Freq | 30 @ 252kHz |
| DC Resistance (DCR) | 125Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.220"L x 0.197"W(5.60mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 225
MOQ:179
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 179 - | $0.412 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



