MAX765CSA
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | MAXIM |
| Output Type | Variable (Fixed) |
| Voltage - Input (Max) | 16 V |
| Voltage - Input (Min) | 3 V |
| Voltage - Output (Max) | -16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -1V(-12V) |
| Current - Output | 120 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Configuration | Negative |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Topology | Buck-boost |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-up/Step-down |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 105
MOQ:17
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 17 - 65 | $4.523 |
| 66 - | $3.729 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



