MAX7219CWG+
MAXIM
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Display drivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 4 V ~ 5.5 V |
| Current - Supply | 330 mA |
| Interface | Serial 4-Wire |
| Digits or Characters | 8 Digits |
| Configuration | 7-Segment+DP |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOIC 24pin(W) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - | $36.723 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




