MAX694CPA
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Supervisors |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Number of monitor voltages | 1 |
| Output | Push-Pull/Totem Pole |
| Reset | Active Low |
| Supply Voltage | 4.75 ~ 5.5V |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-PDIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 12
MOQ:8
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - | $10.077 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



