MAX3421EETJ+
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Controllers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 15 mA |
| Interface | SPI |
| Protocol | USB |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Controller |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Device Package | 32-TQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 144
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 26 | $14.171 |
| 27 - 59 | $11.71 |
| 60 - 128 | $10.716 |
| 129 - | $10.225 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



