MAX333ACWP
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 10V ~ 30V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 20V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF |
| On-State Resistance (Max) | 45Ohms |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 175ns/145ns |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -78dB @ 1MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2Ohms(Max) |
| Charge Injection | 2pC |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 13
MOQ:11
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - | $7.228 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



