MAX2832ETM+T
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF transceivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | TxRx |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Current - Receiving | 62mA~78mA |
| Current - Transmitting | 82mA~104mA |
| Frequency | 2.4GHz~2.5GHz |
| Power - Output | 21dBm |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Serial Interfaces | SPI |
| Data Rate (Max) | 54Mbps |
| Protocol | 802.11b/g |
| Modulation | CCK、OFDM、QPSK |
| Sensitivity | -76dBm |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 48-TQFN(7x7) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 61
MOQ:4
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 35 | $20.814 |
| 36 - | $18.881 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



