MAX2140ETH
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF receivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.6V |
| Current - Receiving | 180 mA |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Antenna Connector | PCB/ Surface Mount |
| Data Interface | I2C |
| Data Rate (Max) | 400kbps |
| Sensitivity | -91dBm |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Overcurrent Protection (OCP) |
| Applications | SDARS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 44-TQFN-EP(7x7) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 52
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 28 | $13.195 |
| 29 - | $10.85 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



