MAX2016ETI+T
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF detectors |
| Manufacturer | MAXIM |
| RF Type | Cellular GSM EDGE CDMA |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.25V |
| Input Range | -70dBm~10dBm |
| Frequency | 30kHz~2.5GHz |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 28-TQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,685
MOQ:7
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 31 | $11.796 |
| 32 - 71 | $9.731 |
| 72 - 154 | $8.902 |
| 155 - 322 | $8.495 |
| 323 - 686 | $7.962 |
| 687 - | $7.365 |
| - | - |
| - | - |



