MAX1626ESA
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Input | 3 ~ 16.5 V |
| Voltage - Output | 3.3 ~ 5V |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency Range | 300kHz |
| Function | Step Down (Back) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOIC 8pin(N) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 198
MOQ:30
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 117 | $2.507 |
| 118 - | $2.064 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



