KQ1008TTER27J
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1008 |
| Current Rating | 690 mA |
| DC Current | 500 A |
| DC Resistance (DCR) | 910 mΩ |
| Frequency | 25 MHz |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 270 nH |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 173 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 1008 |
| Self Resonant Frequency | 600 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,499
MOQ:326
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 326 - 1,302 | $0.226 |
| 1,303 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



