KL32TER22K
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1210 |
| DC Resistance (DCR) | 320 mΩ |
| Inductance | 220 nH |
| Max DC Current | 450 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 44,370
MOQ:772
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 772 - 3,086 | $0.095 |
| 3,087 - 17,094 | $0.066 |
| 17,095 - 37,037 | $0.059 |
| 37,038 - | $0.052 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



