KL32TE033J
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1210 |
| Current Rating | 450 mA |
| DC Resistance (DCR) | 240 mΩ |
| Frequency | 100 MHz |
| Inductance | 33 nH |
| Max DC Current | 450 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,555
MOQ:618
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 618 - | $0.119 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



