KL32LTE100J
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1210 |
| Composition | Wirewound |
| Core Material | Ferrite |
| DC Current | 150 mA |
| DC Resistance (DCR) | 2.1 Ω |
| Depth | 2.7 mm |
| Inductance | 10 µH |
| Max DC Current | 150 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Pins | 1210 |
| Self Resonant Frequency | 36 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 2.52 MHz |
| Tolerance | 5 % |
| Weight | 15.989131 mg |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,491
MOQ:662
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 662 - | $0.111 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



