HF70ACC575018-T
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 150 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 2.1 mm(0.083inch) |
| Size / Dimension | 0.224inch(L)x0.197inch(W)(5.70mmx5.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 17,593
MOQ:173
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 173 - 691 | $0.425 |
| 692 - 3,095 | $0.36 |
| 3,096 - 6,594 | $0.312 |
| 6,595 - | $0.297 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



