HF50ACB453215-T
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | HF50ACB |
| Impedance per frequency | 125 Ohms@100MHz |
| Rated current | 300 mA |
| DC resistance (DCR) | 400 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.75 mm(0.069inch) |
| Size / Dimension | 0.177inch(L)x0.126inch(W)(4.50mmx3.20mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 13,345
MOQ:613
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 613 - 2,451 | $0.12 |
| 2,452 - 9,050 | $0.093 |
| 9,051 - | $0.084 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



