DS32KHZS
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Oscillators |
| Manufacturer | MAXIM |
| Series | DS |
| Type | TCXO |
| Voltage - Supply | 5V |
| Current - Supply (Max) | 220µA |
| Output | CMOS |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Stability | ±7.5ppm |
| Base Resonator | Crystal |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOIC 16pin(W) |
| Size / Dimension | 0.412"L x 0.300"W(10.46mm x 7.62mm) |
| Height | 0.105" (2.67mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 25
MOQ:7
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - | $11.49 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



