CFS1/4CT52R103J
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Height | 1.9 mm |
| Introduction Date | 2007-04-18 |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 10 kΩ |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 9,498
MOQ:5,103
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,103 - | $0.014 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



