CF1/4CT52R222J
KOA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Height | 2.6 mm |
| Introduction Date | 2003-01-27 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Max Voltage Rating (DC) | 300 V |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,336
MOQ:3,336
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,336 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



