36501J68NJTDG
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TE CONNECTIVITY |
| Series | 3650, Sigma Inductors |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 600mA |
| Inductance | 68 nH |
| Inductance Frequency - Test | 250MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.7GHz |
| Q @ Freq | 37 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 340mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.071"L x 0.044"W(1.80mm x 1.12mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.040" (1.02mm) |
| Material - Core | セラミック |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 24
MOQ:24
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - | $3.061 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



