1367500-1
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Signal |
| Color | White |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Data Rate | 10 Gbps |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Color | White |
| Housing Material | Polymer |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Pins | 30 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 30 |
| Number of Positions Loaded | 30 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Pitch | 31 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | SMD/SMT, Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,202
MOQ:8
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 28 | $10.291 |
| 29 - 82 | $8.526 |
| 83 - 354 | $7.765 |
| 355 - 579 | $7.074 |
| 580 - | $6.747 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



