CSTNE16M0V53Z000R0
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64682580
Date Code:2020
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTNE |
| Type | セラミック |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.3% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | L0.126" x W0.051" (3.20mm x 1.30mm) |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $1.245 |
| 20 - 49 | $0.473 |
| 50 - 99 | $0.296 |
| 100 - 299 | $0.237 |
| 300 - 499 | $0.198 |
| 500 - 999 | $0.19 |
| 1,000 - 3,999 | $0.184 |
| 4,000 - | $0.179 |



