PH75A280-24
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PH-A280 (300W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 425V |
| Voltage - Input (Min) | 200V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 3.2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.30"L x 1.46"W x 0.50"H(58.3mm x 37.2mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 298
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $125.749 |
| 10 - 49 | $122.907 |
| 50 - 99 | $121.959 |
| 100 - 499 | $121.486 |
| 500 - 999 | $121.202 |
| 1,000 - 1,999 | $120.877 |
| 2,000 - 3,999 | $120.633 |
| 4,000 - | $120.444 |




