RJK0305DPB-02-#J0
RENESAS

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64679992
Date Code:13
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Channel Type | Unidirectional |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Continuous Drain Current (ID) | 30 A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30 V |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Fall Time | 3 ns |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 16 V |
| Height | 1.1 mm |
| Input Capacitance | 1.25 nF |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 45 W |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 5 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Rds On Max | 8 mΩ |
| Rise Time | 3 ns |
| Threshold Voltage | 1.2 V |
| Turn-Off Delay Time | 35 ns |
| Turn-On Delay Time | 7 ns |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $15.427 |
| 60 - 299 | $15.053 |
| 300 - 599 | $14.68 |
| 600 - 2,999 | $14.605 |
| 3,000 - 5,999 | $14.586 |
| 6,000 - 11,999 | $14.549 |
| 12,000 - 23,999 | $14.521 |
| 24,000 - | $14.502 |



