EEE1CA101P
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 20 % |
| Height | 6.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 6.1976 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 16 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 200 mA |
| Ripple Current (AC) | 200 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 16 V |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.322 |
| 2,000 - 3,999 | $0.301 |
| 4,000 - 5,999 | $0.281 |
| 6,000 - 9,999 | $0.254 |
| 10,000 - | $0.244 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




