AD8417BRMZ-RL
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64679293
Date Code:24
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| -3db Bandwidth | 250 kHz |
| Common Mode Rejection Ratio | 100 dB |
| Contact Plating | Tin |
| Input Bias Current | 130 µA |
| Input Capacitance | 2 pF |
| Input Offset Voltage (Vos) | 200 µV |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 2.75 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.35 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 4.1 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | -2 dB |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 1 V/µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 70
MOQ:13
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $7.388 |
| 130 - 649 | $7.143 |
| 650 - 1,299 | $7.069 |
| 1,300 - 6,499 | $7.013 |
| 6,500 - 12,999 | $7.0 |
| 13,000 - 25,999 | $6.985 |
| 26,000 - 51,999 | $6.975 |
| 52,000 - | $6.968 |



