5227161-2
TE CONNECTIVITY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64679212
Date Code:21
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Zinc |
| Body Plating | Nickel |
| Color | Black |
| Connector Type | BNC |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 14.76 mm |
| Dielectric Material | Polymethylpentene |
| Fastening Type | Bayonet |
| Frequency | 4 GHz |
| Height | 15.88 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polyester |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Polymethylpentene |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 4 GHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Outside Diameter | 14.529 mm |
| Packaging | Bulk |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Polarity | Normal, Standard |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sealable | No |
| Tail Length | 4.11 mm |
| Termination | Solder, Through Hole |
| Voltage Rating | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4
MOQ:4
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $23.14 |
| 40 - 199 | $22.86 |
| 200 - 399 | $22.299 |
| 400 - 1,999 | $21.926 |
| 2,000 - 3,999 | $21.879 |
| 4,000 - 7,999 | $21.851 |
| 8,000 - 15,999 | $21.795 |
| 16,000 - | $21.767 |



