046002.5UR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64679086
Date Code:23
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 4.32 mm |
| Fuse Current | 2.5 A |
| Height | 3.048 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 51.3 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 4.318 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 80
MOQ:17
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 17 - 169 | $5.547 |
| 170 - 849 | $5.404 |
| 850 - 1,699 | $5.33 |
| 1,700 - 8,499 | $5.274 |
| 8,500 - 16,999 | $5.25 |
| 17,000 - 33,999 | $5.236 |
| 34,000 - 67,999 | $5.229 |
| 68,000 - | $5.221 |



