LQW18AN22NG00D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 500mA |
| Inductance | 22 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4.6GHz |
| Q @ Freq | 40 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 170mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 16,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.071 |
| 8,000 - 11,999 | $0.064 |
| 12,000 - 15,999 | $0.063 |
| 16,000 - 23,999 | $0.062 |
| 24,000 - | $0.061 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




