NAC-06-472
COSEL
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64632493
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 53 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 43 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



