LTR18EZPJ3R3
ROHM

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0612 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 750 mW |
| Resistance | 3.3 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 94,365
MOQ:3,226
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,226 - 32,259 | $0.016 |
| 32,260 - 161,299 | $0.016 |
| 161,300 - 322,599 | $0.015 |
| 322,600 - 1,612,999 | $0.015 |
| 1,613,000 - 3,225,999 | $0.014 |
| 3,226,000 - | $0.014 |
| - | - |
| - | - |



