LT8610IMSE#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64548111
Date Code:2019
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3.4 ~ 42 V |
| Voltage - Output | 970m ~ 40V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | MSOP 16pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 68
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.041 |
| 5 - 9 | $4.671 |
| 10 - 29 | $4.012 |
| 30 - 49 | $3.572 |
| 50 - 59 | $3.485 |
| 60 - 99 | $3.463 |
| 100 - 199 | $3.419 |
| 200 - | $3.386 |



