GRM32NF11E106ZA01L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64543298
Date Code:2018+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | 1210 |
| Height | 1.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.35 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 806,840
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.374 |
| 20 - 49 | $0.347 |
| 50 - 99 | $0.171 |
| 100 - 299 | $0.112 |
| 300 - 499 | $0.073 |
| 500 - 999 | $0.065 |
| 1,000 - 3,999 | $0.059 |
| 4,000 - | $0.055 |



